KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13464484
nr 1346 4484
Bo von Zweigbergk
(1897-1940), Sverige
Oljemålning, Hovs hallar. Signerad, daterad 1936. Olja på duk, 37x45 cm
Bo von Zweigbergk, svensk målare född 1897, död 1940.
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 7 september 2020
kl 19:09:31
3/9 12:12:16
100 kr
7/9 19:03:12
Bo von Zweigbergk
Läs mer om Bo von Zweigbergk